ایندکس

indexare-google

ایندکسر

بعد از دریافت اطلاعات وب سایت ها و ارسال آن به سرورهای گوگل نوبت به فهرست کردن آن می رسد وب مانند کتابخانه‌ای است که میلیاردها کتاب دارد و همیشه درحال‌توسعه است اما مدیریت مرکزی ندارد Google در اصل صفحات وب را هنگام جستجو جمع‌آوری می‌کند و سپس یک فهرست برای آن‌ها می‌سازد به‌طوری‌که ما دقیقاً بدانیم چگونه مطالب را پیدا کنیم.

فهرست Google شامل اطلاعاتی درباره کلمات و موقعیت مکانی آن‌ها است. وقتی جستجو می‌کنید، در ابتدایی‌ترین سطح، الگوریتم‌ها به دنبال عبارات جستجوی شما در فهرست می‌گردند تا صفحات مناسب را پیدا کنند.

پردازش جستجو ازاینجا به بعد بسیار پیچیده می‌شود. وقتی شما کلمه ایران را جستجو می‌کنید صفحه‌ای را نمی‌خواهید که در آن کلمه ایران صدها بار تکرار شده باشد apoteketgenerisk.com. احتمالاً شما به دنبال تصاویر، ویدیوها یا مطالبی از ایران هستید.

ایندکس گذاری به معنای پردازش اطلاعات جمع‌آوری‌شده که توسط Googlebot است. وقتی‌که اسناد پردازش شدند اگر مشخص شود که محتوای کیفی رادارند به ایندکس جستجوی گوگل افزوده می‌شوند. در طول ایندکس گذاری Googlebot لغات داخل یک صفحه و محل قرارگیری آن‌ها را پردازش می‌کند.

indexare-google

تحلیل درخواست کاربر

وقتی درخواست خود را در گوگل مورد جستجو قراردادیم یک لیست ظاهر می‌شود که این لیست شامل تعدادی فیلم ، عکس،آگهی تبلیغاتی و لیست وب‌سایت‌ها می‌باشد .

این لیست به نمایش درآمده درواقع همان آدرس سایت‌های می‌باشد که توسطGooglebot  شناسایی و سپس ایندکس شده‌اند.

لیست وب‌سایت‌ها نمایش داده‌شده دارای سه آیتم می‌باشند :

  • عنوان : اولین خط از هر نتیجه جستجو که آبی است و عنوان صفحه وب را نشان می‌دهد. برای رفتن به وب‌سایت روی عنوان کلیک کنید.
  • نشانی اینترنتی: به رنگ سبز است و آدرس وب سایت را نشان می‌دهد.
  • شرح مختصر: در زیر نشانی اینترنتی، شرحی از صفحه وب وجود دارد که ممکن است شامل کلمات برگرفته از صفحه باشد. در اینجا کلمه‌هایی که جستجو کردید به‌صورت پررنگ نشان داده می‌شوند تا بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید که این صفحه موردنظر شما است یا خیر.

آخرین ویدئوها

سامانه مشتریان توضیحات کوتاه در رابطه با سامانه مشتریان